مهربانی, لبخندآسان, کودکان بی بضاعت, مهرانه, بندرعباس, بنیادخیریه موج مهربانی, لوازم التحریر, هرمزگان

دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه موج مهربانی

مهرداد الطافی مدیر عامل و تنی چند از اعضای این بنیاد با جناب آقای اله یاری مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان و جناب آقای دکتر تراهی قائم مقام استان دیدار و گفتگو کردند.

الطافی افزود در این دیدار پیرامون همکاری های دو جانبه بین اداره کل کمیته امداد استان هرمزگان و بنیاد خیریه موج مهربانی صحبت گردید که بتوان از ظرفیت های این بنیاد در مناطق محروم استان هرمزگان بیشتر استفاده گردید.

مدیر عامل بنیاد خیریه موج مهربانی افزود: در این دیدار پیرامون اشتغال زنان سرپرست خانوار صحبت گردید که ان شاالله یک نمایندگی از خانه اشتغال بنیاد خیریه موج مهربانی در شهرستان بندر لنگه صورت می پذیرد.

هم چنین در پایان این دیدار حدود 400 پک لوازم التحریر با همکاری بانک آینده در مناطق محروم بشاگرد و رودان توزیع گردید.

در این سفر جناب آقای سعید صحرائیان مدیر واحد پشتیبانی و جناب آقای مجید رمضانی عضو بنیاد خیریه موج مهربانی همکاری نمودند.

مهربانی, فارس, جهرم, روزدختر, بنیاد خیریه موج مهربانی

جشن روز دختر

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه موج مهربانی

جشنی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر برگزار شد.

افروشه دبیر بنیاد خیریه موج مهربانی در گفتگو با روابط عمومی این بنیاد گفت : جشنی به مناسبت روز دختر به همت این بنیاد برگزار شد. این جشن ویژه دختران تحت پوشش بنیاد خیریه موج مهربانی بود.

وی افزود: این جشن با حضور مولودی خوان، برگزاری مسابقه بین دختران و با اهدای هدیه به مناسبت روز دختر به آنان به اتمام رسید.

افروشه در پایان از تمامی همکاران تشکر کرد. 

جهادی, مهربانی, جوانان, اعضا, فارس, آسیب اجتماعی, کودکان بی بضاعت, حمایت, کمپین, موج مهربانی, جهرم, انسان دوستی, بنیاد خیریه موج مهربانی, مبارزه با فقر, فقر فرهنگی

اجرای مرحله اول پیشگیری از آسیب های اجتماعی

اجرای طرح پپیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان جهرم 

مجری طرح: بنیاد خیریه موج مهربانی 

موضوع : روابط اجتماعی و آسیب های آن

هنرستان دخترانه اسلامی شهرستان جهرم

مدرس: خانم بهادرفر

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه موج مهربانی 

خانم بهادرفر در این جلسه توضیحات خود را اینگونه بیان کردند: جامعه بزرگ است و خیلی چیزها می تواند ما را تحت تاثیر قرار دهد و این فکر و ذهن است که باید به درستی کار کند و اگر دست به کار خلافی می زنیم یعنی درست درباره این موضوع فکر نکرده ایم یعنی به توانایی که درون ماست فکر نکرده ایم و به درستی انتخاب نکردیم که این باعث شده دست به کار خلاف بزنیم. خیلی از مواقع مشکل خودماست و مشکلات جامعه و خانواده و... که انسان دست به کارخلافی می زند مثل خودکشی ولی انسان ها باید اینقدر فکر و ذهن خود را باز کنند تا دست به خودکشی نه سودی برای خود و نه جامعه و نه خانواده دارند و برخی ها هستند به خاطر جلب توجه دست به خودکشی می زنند و این باعث بی اعتمادی خانواده نسبت به آنان می شود.

وقتی انسان می خواهد کاری را شروع کند حتما به نتیجه ی آن هم توجه کند و اینقدر درک و فکرش بالا باشد که در کار خلاف یا دوستی با جنس مخالف به چه چیزی می خواهد برسد. باید بدانیم که با دنیا چگونه رفتار کنیم و چه چیزی از دنیا می خواهیم تا برایمان زیبا بشود و باید سطح توقع خودرا پایین بیاوریم یعنی هرکدام از ما در خانواده ای از هر قشری دنیا آمده ایم و مهم این است که چگونه زندگی کنیم و همه ی این ها بستگی به طرز فکر ما دارد که چگونه می توانیم دنیا و جامعه را برای خود زیبا کنیم.