جهادی, مهربانی, جوانان, اعضا, فارس, آسیب اجتماعی, کودکان بی بضاعت, حمایت, کمپین, موج مهربانی, جهرم, انسان دوستی, بنیاد خیریه موج مهربانی, مبارزه با فقر, فقر فرهنگی

اجرای مرحله اول پیشگیری از آسیب های اجتماعی

اجرای طرح پپیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان جهرم 

مجری طرح: بنیاد خیریه موج مهربانی 

موضوع : روابط اجتماعی و آسیب های آن

هنرستان دخترانه اسلامی شهرستان جهرم

مدرس: خانم بهادرفر

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه موج مهربانی 

خانم بهادرفر در این جلسه توضیحات خود را اینگونه بیان کردند: جامعه بزرگ است و خیلی چیزها می تواند ما را تحت تاثیر قرار دهد و این فکر و ذهن است که باید به درستی کار کند و اگر دست به کار خلافی می زنیم یعنی درست درباره این موضوع فکر نکرده ایم یعنی به توانایی که درون ماست فکر نکرده ایم و به درستی انتخاب نکردیم که این باعث شده دست به کار خلاف بزنیم. خیلی از مواقع مشکل خودماست و مشکلات جامعه و خانواده و... که انسان دست به کارخلافی می زند مثل خودکشی ولی انسان ها باید اینقدر فکر و ذهن خود را باز کنند تا دست به خودکشی نه سودی برای خود و نه جامعه و نه خانواده دارند و برخی ها هستند به خاطر جلب توجه دست به خودکشی می زنند و این باعث بی اعتمادی خانواده نسبت به آنان می شود.

وقتی انسان می خواهد کاری را شروع کند حتما به نتیجه ی آن هم توجه کند و اینقدر درک و فکرش بالا باشد که در کار خلاف یا دوستی با جنس مخالف به چه چیزی می خواهد برسد. باید بدانیم که با دنیا چگونه رفتار کنیم و چه چیزی از دنیا می خواهیم تا برایمان زیبا بشود و باید سطح توقع خودرا پایین بیاوریم یعنی هرکدام از ما در خانواده ای از هر قشری دنیا آمده ایم و مهم این است که چگونه زندگی کنیم و همه ی این ها بستگی به طرز فکر ما دارد که چگونه می توانیم دنیا و جامعه را برای خود زیبا کنیم.

واریز آنلاین به حساب بنیاد خیریه موج مهربانی

واریز آنلاین