هزینه ۳۳ میلیونی بنیاد موج مهربانی جهرم در حمایت از دانش‌آموزان محروم

بنیاد خیریه موج مهربانی با هدف حمایت از کودکان و دانش آموزان محروم روستاهای کشور، از سال گذشته فعالیت خود را در شهرستان جهرم آغاز کرده است.

هزینه ۳۳ میلیونی بنیاد موج مهربانی جهرم در حمایت از دانش‌آموزان محروم

مهرداد الطافی مدیرعامل  بنیاد خیریه موج مهربانی در گفتگو با خبرنگار پسین جهرم به عملکرد یک ساله این بنیاد اشاره کرد و گفت: بنیاد خیریه موج مهربانی با هدف حمایت از کودکان و دانش آموزان محروم روستاهای کشور، از سال گذشته فعالیت خود را در شهرستان جهرم آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های این بنیاد به دانش آموزان مستعد و محروم شهر هم رسیده است، افزود: در یک سال گذشته و در راستای بهسازی و زیباسازی مدارس روستایی و حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت، هزینه‌ای افزون بر ۳۳ میلیون تومان توسط این بنیاد صرف شده است.

 الطافی با تشریح فعالیت‌های بنیاد خیریه موج مهربانی در سال ۹۴، بیان کرد: خرید افزون بر ۱۰ میلیون تومان بسته‌ لوازم‌التحریر، کیف، لباس و کفش دانش آموزان، در طرح مهرانه، تعمیر و مرمت سرویس‌های بهداشتی مدارس روستایی با هزینه‌ای افزون بر ۳ میلیون تومان و رنگ آمیزی و تامین وسایل ورزشی مدارس شهرستان با هزینه ۳ میلیون تومان گوشه‌ای از فعالیت‌های این بنیاد خیریه در سال گذشته است.

 وی برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان با هزینه ۲ میلیون تومان و اعزام دانش آموزان محروم به سفر زیارتی مشهد مقدس با صرف هزینه ۹ میلیون تومان را از دیگر برنامه‌های بنیاد خیریه موج مهربانی دانست.

الطافی گفت: ساخت کلاس در مدرسه ۱۳ آبان روستای دپ شهرستان قصرقند در استان سیستان و بلوچستان با هزینه ۶ میلیون تومان توسط این بنیاد در سال ۹۴ انجام شده است.

مدیر بنیاد خیریه موج مهربانی جهرم اظهار کرد: مشارکت مردم نیکوکار شهرستان جهرم در فعالیت‌های عام المنفعه این بنیاد غیر قابل انکار است که در این راستا از افراد نیکوکار و خیران شهرستان تقدیر می‌شود.

واریز آنلاین به حساب بنیاد خیریه موج مهربانی

واریز آنلاین

Copyright © 1397
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بنیاد خیریه موج مهربانی میباشد.

[ طراحی و برنامه نویسی | دنیادیده استودیو ]
يكشنبه 5 اسفند 1397