آئین افتتاح سی و دومین پروژه بنیادخیریه موج مهربانی

مدرسه چهار کلاسه حضرت علی اصغر(ع)

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان : سعیدی پور در مراسم بهره براری از ۴ کلاس درس  حضرت علی اصغر (ع)  روستای دغاغله از توابع  کلان شهر اهواز که به مناسبت ۹ دی، روز حماسه آفرینی ملت ایران برگزار شد با اشاره به اینکه سرانه فضای آموزشی در استان ۴/۲۶ متر مربع است. گفت :یکی از راهبرد های اصلی ما در اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان افزایش سرانه فضای آموزشی است. در همین راستا امروز شاهد افتتاح ۴ کلاس درس در این مدرسه هستیم.

با بهره براری وافزایش سرانه فضای آموزشی در مدرسه حضرت علی اصغر (ع) هم اکنون ۱۶ کلاس درس در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان در خصوص ضرورت تأمین فضاهای آموزشی مورد نیاز  ضمن قدردانی از مشارکت خیرین نیکوکار ونیک اندیش گفت:برای رسیدن به میانگین سرانه ی فضای آموزشی در استان میتوانیم از ظرفیت خیرین استفاده کنیم.

به گفته ی این مقام مسئول خیرین نیک اندیش موسسه موج مهربانی مهندس  امیرهادی انصاری در توسعه این مدرسه ۴کلاسه مشارکت داشتند.

وی با با تاکید بر نقش دولت سیزدهم در تحول ایجاد شده برای توسعه فضاهای آموزش دانش آموزان یادآور شد:نهضت مدرسه سازی در خوزستان با همراهی و مشارکت خیرین به خوبی پیش می‌رود.

گفتنی است اعتبار هزینه شده برای افزایش سرانه فضای آموزشی در مدرسه حضرت علی اصغر (ع)   ۲۵ میلیارد ریال بود . که از محل اعتبارات  ملی و مشارکت موسسه موج مهربانی تامین شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر