امضا تفاهم نامه مدرسه شش کلاسه در استان کهگیلویه و بویر احمد

مدرسه ای که به نام شهید عزت الله حبیب پور مزین شد

بنیاد خیریه موج مهربانی با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویر احمد ۶ کلاس درس در قالب مدرسه شهید عزت الله حبیب پور در حاشیه شهر یاسوج منطقه مهریان استان کهگیلویه و بویر احمد تکمیل می نمایند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد خیریه موج مهربانی، مدرسه شش کلاسه شهید عزت الله حبیب پور بعد از سال ها رها شده ، توسط خیر گرانقدر جناب آقای مهندس انصاری تامین مالی گردیده است. که برای سال تحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش می گردد‌. مهرداد الطافی افزود: تکمیل این پروژه با هزینه ای حدود ۲۵ میلیارد ریال در حال انجام است که دانش آموزان این منطقه در مهر ماه از ساختمان جدید استفاده خواهند کرد .

 

مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی افزود: قریب به ۱۰۰۰ دانش آموز در دو شیفت از این فضای ایمن و استاندارد بهره مند میشوند. بنیاد خیریه موج مهربانی سال‌های متوالی است که در شهرستان ها و مناطق محروم کشور در مسیر مدرسه سازی و مدرسه یاری گام‌های ماندگار و بلندی برداشته و بر می دارد که شاید در نوع خود کم نظیر باشد. این بنیاد خیریه که با دور هم جمع کردن مشتاقان و خیرین عزیز برای تربیت فرزندان این سامان نقش آفرینی بسزایی دارد؛ توانسته مدارس مختلف و متعددی را در شهرها و روستاهای دورافتاده بنا نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر