مهربانی, کمپین, ملی, مهرانه, موج مهربانی, جهرم, خیریه, در هوای مهر

اولین مساعدت پویش مردمی در هوای مهر

اولین مساعدت پویش مردمی #در_هوای_مهر

خیر جوان جهرمی 300 بسته مهرانه (کیف و کلیه لوازم التحریر) به دانش آموزان نیازمند تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه موج مهربانی دیدار مهندس رضا محبوبی فر رییس هیت مدیره بنیاد و خیر جوان جناب آقای حسین پیمان صورت گرفت.

رییس هیت مدیره بنیاد خیریه موج مهربانی گفت: در این دیدار پیرامون اهداف بنیاد و فعالیت های آن بخصوص پویش مردمی #در_هوای_مهر صحبت گردید.

رضا محبوبی فر افزود: جناب اقای حسین پیمان خیر جوان جهرمی مبلغ چهل ملیون ریال را جهت خرید اقلام لوازم التحریر در پویش مردمی #در_هوای_مهر به بنیاد اهدا کرد.

وی افزود: #کمپین_ملی_مهرانه سه سال متوالی با هدف کمک به دانش اموزان نیازمند جهت بازگشایی مدارس و کمک به انها می باشد که امسال با شعار #در_هوای_مهر  انجام می گردد.

محبوبی فر اعلام کرد: در سال 93 حدود 500 دانش آموز در سال 94 حدود 1500 در سال 95 حدود 3000 نفر و در نظر داریم امسال حدود 4000 نفر دانش آموز مناطق مختلف کشور را در بر بگیرد.

رییس هیت مدیره بنیاد خاطر نشان کرد : یکی از خصوصیت های بارز این بنیاد اعضای داوطلب ، خیرین و مدیرانی  که از جوانان تشکیل شده است و به صورت جوان محور مدیریت می گردد.

محبوبی فر ضمن تشکر از جناب اقای حسین پیمان از خیرین و بزرگوارن دعوت کرد تا با همت خود بار دیگر شادی را با کوله های پر از لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند در روز آغازین مدارس اهدا نماییم.

http://T.me/mojmehrbani1

واریز آنلاین به حساب بنیاد خیریه موج مهربانی

واریز آنلاین