پیام مدیرعامل

سند چشم‌انداز بیست ساله‌ی جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ که در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۸۲ به سران قوای سه‌گانه ابلاغ شد مبین اهداف مشخصی است که برجسته ترین آنها زدودن چهره فقر از جامعه و ایجاد فرصت های برابر برای همه اقشار در نیل به کمال و تعالی است .

در این مسیر بنیاد خیریه موج مهربانی با هدف توانمند سازی کودکان و دانش آموزان مستعد و نیازمند و مدرسه سازی و مدرسه یاری  ، حسب نیازهای حیاتی موجود برای پوشش نارسایی ها و امور ناشی از ناتوانی مالی و بضاعت ضعیف جمعیت کم برخوردار در اداره امور جاری خانواده های متبوع ودر مسیر به انجام رسانیدن رسالت اجتماعی و ماموریت خود در خدمت به طیف های کم توان مردمی در گستره ایران ، آغاز به فعالیت نموده است .

این افتخار ماست  که در این برهه از زمان نقش خود را با اتّکال به حضرت باری تعالی و با عزمی راسخ و استوار ایفاء و به همراه آن شادابی و کامیابی را نیز به همنوعانمان تقدیم نماییم که این وظیفه خطیر و ارزشمند جز با همیاری و هم اندیشی تمامی همکاران اجرایی، خیرین و نیک اندیشان عزیز و مددکاران عزیز اجتماعی به انجام نخواهد رسید.

از این رو  با عنایت به رضایت خداوند متعال آنچه را که در توان تیم اجرایی این نهاد مردمی است را در طبق اخلاص گذارده ایم تا گوشه ای از نیازهای مادی و معنوی دانش آموزان را تأمین نماییم. امید است تا در ظلّ عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های ارزشمند خیرین و حامیان همیشه همراه بتوانیم در مسیر بهبود ارتقای وضع معیشتی و فرهنگی مددجویان عزیز و خانواده‌های محترم آنان گام های مثبتی برداریم .

 

به امید فرداهای روشن       

مهرداد الطافی | مدیر عامل و بنیانگذار 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر