photo_۲۰۲۲-۱۲-۲۳_۱۸-۰۰-۰۳

گزارش های حمایتی

بنیاد خیریه موج مهربانی سفیر مدرسه سازی و مدرسه یاری در کشور از سال 1393 و با شماره ثبت 178 در قالب یک سازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جانبه خود را در جهت حمایت از توسعه عدالت آموزشی، حمایت از کودکان، دانش آموزان و خانواده های آنان آغاز کرده است.
در طول 9 سال فعالیت موج مهربانی با بهره گیری از کمک های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت های چشمگیری در حوزه های امور خیریه، درمان، ساخت ، و تجهیز مدارس و بورسیه تحصیلی دانش آموزان دست یافته است و به عنوان سفیر مدرسه سازی و مدرسه یاری تبدیل شده است.موج مهربانی تا پایان سال 1400بیش از 15000 کودک و دانش آموز را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. سمن برتر کشور در حوزه جوانان 5 سال متوالی ، تنها سمن جوانان دارای گرید +A در کشور، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با مدرسه یاری و کودکان نشان دهنده فعالیت موثر این بنیاد خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین المللی است. 
مهربانی طرح دست و سقف مدرسه است که نماد زندگی و کمک است و بر روی آن پرنده که نماد صلح و دوستی است امیدوارانه ایستاده اند.
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر