متوسطه امام حسین

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، بعداز ظهر امروز کلنگ دو فضای آموزشی در روستاهای سرلیکک و پاگجی شهرستان بهمئی به زمین زده شد.

مهرداد الطافی مدیر عامل بنیاد خیریه موج مهربانی در آیین این کلنگ زنی گفت: بنیاد خیریه موج مهربانی سفیر مدرسه‌سازی و مدرسه یاری در کشور است که تاکنون ۱۷ مدرسه را تقدیم دانش آموزان نیازمند مناطق محروم کشور کرد.

وی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد ۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال تحویل سازمان نوسازی مدارس کشور و اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و دانش‌آموزان این استان خواهد شد که ان شالله تا پایان آبان‌ماه به بهره برداری خواهند رسید.

الطافی ادامه داد: یک مدرسه سه کلاسه و یک مدرسه دو کلاسه هدیه شهرستان بهمئی است که از طریق بنیاد خیریه موج مهربانی به این شهرستان هدیه می شود.

مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی در ادامه گفت: با یاری خداوند و همت خیرین عزیز، بنیاد خیریه موج مهربانی در راستای محرومیت زدایی در استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد  فعالیت دارد که در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۱،  ۵ پروژه را در استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری خواهد رساند.

مسعود فرح بخش مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی هم در آیین این کلنگ زنی با تقدیر و تشکر ویژه از بنیاد خیریه موج مهربانی گفت: امروز با یاری خداوند و توجه خیرین عزیز، کلنگ دو فضای آموزشی در روستای سرلیکک و روستای پاگچی به زمین زده خواهد شد تا دانش آموزان این روستاها با آرامش خاطر به تحصیل ادامه دهند.

فرح بخش در ادامه ی صحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر مجدد از بنیاد خیریه موج مهربانی، از توجهات حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی، سید رضا حسینی نیک مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل آموزش و پرورش استان و همچنین فرماندار شهرستان بهمئی به این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه و در بازدید مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی و همچنین نماینده سازمان نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی از مدارس شهر لیکک، به جز این دو فضایی که کلنگ زنی شد، قول احداث سه فضای آموزشی جدید از طرف این خیریه داده شد و قرار شد تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید کلنگ‌زنی شوند.

آفتاب زاگرس؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی از کلنگ دو فضای آموزشی در روستاهای سرلیکک و پاگجی شهرستان بهمئی خبرداد.

مهرداد الطافی مدیر عامل بنیاد خیریه موج مهربانی در آیین این کلنگ زنی گفت: بنیاد خیریه موج مهربانی سفیر مدرسه‌سازی و مدرسه یاری در کشور است که تاکنون ۱۷ مدرسه را تقدیم دانش آموزان نیازمند مناطق محروم کشور کرد.وی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد ۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال تحویل سازمان نوسازی مدارس کشور و اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و دانش‌آموزان این استان خواهد شد که ان شالله تا پایان آبان‌ماه به بهره برداری خواهند رسید.الطافی ادامه داد: یک مدرسه سه کلاسه و یک مدرسه دو کلاسه هدیه شهرستان بهمئی است که از طریق بنیاد خیریه موج مهربانی به این شهرستان هدیه می شود.مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی در ادامه گفت: با یاری خداوند و همت خیرین عزیز، بنیاد خیریه موج مهربانی در راستای محرومیت زدایی در استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارد که در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۱، ۵ پروژه را در استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری خواهد رساند.

مسعود فرح بخش مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی هم در آیین این کلنگ زنی با تقدیر و تشکر ویژه از بنیاد خیریه موج مهربانی گفت: امروز با یاری خداوند و توجه خیرین عزیز، کلنگ دو فضای آموزشی در روستای سرلیکک و روستای پاگچی به زمین زده خواهد شد تا دانش آموزان این روستاها با آرامش خاطر به تحصیل ادامه دهند.فرح بخش در ادامه ی صحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر مجدد از بنیاد خیریه موج مهربانی، از توجهات حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی، سید رضا حسینی نیک مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل آموزش و پرورش استان و همچنین فرماندار شهرستان بهمئی به این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه و در بازدید مدیرعامل بنیاد خیریه موج مهربانی و همچنین نماینده سازمان نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی از مدارس شهر لیکک، به جز این دو فضایی که کلنگ زنی شد، قول احداث سه فضای آموزشی جدید از طرف این خیریه داده شد و قرار شد تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید کلنگ‌زنی شوند

به گزارش پایگاه خبری عصرآشنا ؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در آئین کلنگ زنی این دو طرح گفت: کلنگ ساخت ۲ مدرسه خیرساز روستاهای کم برخوردار سَر لیکک و علی عسکری از توابع بخش مرکزی این شهرستان به زمین زده شد.

 

مسعود فرحبخش با اشاره به اینکه ، مدرسه ۳ کلاسه روستای سر لیکک به مساحت ۱۳۴ متر مربع و با زیربنای ۹۵ متر مربع ، با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال و طی مدت ۶ ماه احداث خواهد شد افزود: مدرسه دوم در روستای مرزی علی عسکری به مساحت ۵۵ مترمربع به مدت ۴ ماه و اعتبار ۴میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت : با تکمیل و بهره برداری از این دو طرح در مناطق مختلف روستایی ، سرانه فضای آموزشی این شهرستان ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

گفتنی است این ۲ مدرسه به همت موسسه خیرین مدرسه ساز احسان احداث می ‌شود.

گالری تصاویر